مرکز خرید و فروش انواع وان فریم لس
خانه / پروفیل فریم لس / قیمت پروفیل فرم لس برای ساختمان

قیمت پروفیل فرم لس برای ساختمان

قیمت پروفیل فرم لس ساختمان با توجه به جنس و کیفیت آن مشخص می شود. قیمت این فرم لس ها ثابت نبوده و دارای نموداری پرنوسان می باشد و در طول سال دچار تغییراتی خواهد شد. 

قیمت پروفیل فرم لس برای ساختمان

فرم لس چگونه تولید می شود؟

فرم لس چگونه تولید می شود؟انواع فرم لس ساختمان در کارخانه ها با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز ساخته می شوند و روانه بازار های داخلی و خارجی می شوند. در کارخانه های تولیدی ما، برای تولید محصولات و سازه های مهم از بهترین و مجهز ترین دستگاه ها استفاده می شود. ابتدا تولید کننده مواد خام اولیه مرغوب و درجه یک‌ را آماده کرده و با استفاده از دستگاه های قالب گیری، آنها را در قالب هایی در اندازه های متفاوت ریخته تا سرد شوند، بعد از اینکه محصول تولید شد باید تمام قسمت های فرم لس چک و کنترل شود تا دچار عیب چ نقصی در حین  تولید و قالب گیری نشده باشد. 

هر ساله تعداد زیادی از فرم لس های تولید شده در کشورمان به کشور های همسایه و کشور های اروپایی با قیمت های صادراتی، فرستاده می شوند، این کشور ها تمایل زیادی دارند تا فرم لس مرغوب و درجه یک‌ را از کشورمان ایران خریداری نمایند و بعد از خرید هم از این فرم لس ها رضایت داشته و خرید خود را هرسال افزایش می دهند. 

گاهی کارخانه های ما برای تولید نوع پیشرفته ای از فرم لس ها، از مواد مرغوب تر و دستگاه های فوق پیشرفته استفاده می کنند، اما این فرم لس های تولید شده بسیار خاص بوده و هزینه چند برابری برای مشتری خواهند داشت، اما کیفیت آنها تضمینی بوده و برای سال های طولانی سالم بوده و دچار خرابی نخواهند شد. 

قیمت روز خرید انواع پروفیل فرم لس در کشور

قیمت روز خرید انواع پروفیل فرم لس در کشورقیمت خرید فرم لس در کشور با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم ها از سال قبل، مقداری افزایش یافته است. قیمت این پروفیل های فرم لس بستگی به جنس مواد اولیه و قیمت آنها دارد، هرچقدر مواد اولیه گران تری برای ساخت آنها به کار رفته باشد، قیمت این پروفیل ها هم بیشتر خواهد بود. 

بیشترین کسانی که اقدام به خرید انواع پروفیل فرم لس می کنند، ساختمان سازان و نصاب های نمای ساختمان ها می باشند. مهندسین ساختمانی هم برای انجام پروژه های خود، باید این پروفیل های فرم لس را خریداری نمایند، مشتریان و خریداران در هنگام خرید باید نکات زیادی را رعایت کنند و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند و نیاز خود، متراژ موردنیاز را اندازه گرفته و براساس آن اقدام به خرید پروفیل فرم لس نمایند تا بعد از ساختمان سازی، فرم لس ها اضافه نیاید و در هزینه های ساختمان ساز هم صرفه جویی شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم انواع پروفیل فریم لس به قیمت عمده

استفاده از شیشه که جز ٔ جدایی ناپذیر ساختمانها محسوب می شود از دیرباز به طور متداول در دنیای ساختمان صورت گرفته است، و  امروزه  قیمت فریم لس ها و انواع آنها توج

دیدگاهتان را بنویسید