مرکز خرید و فروش انواع وان فریم لس
خانه / فريم لس / فروش بدون واسطه نمای فریم لس

فروش بدون واسطه نمای فریم لس

امروزه نمای فریم لس بسیار محبوب و دوست داشتنی می باشد به نوعی که بسیار از اهمیت بسیار برخوردار می باشد. نکته ای بسیار قابل ذکر می باشد این است که فروش این محصولات بیش تر به صورت عمده و بدون واسطه می باشد. این نوع نما در دنیای نوین بسیار مهم تلقی می شوند که بیش تر مراکز اداری این نما به چشم می خورد. می توان گفت که این محصولات در سایت های معتبر صورت می گیرند به طوری که افراد باید کاملا حواس شان جمع باشد تا به توانند بهترین کیفیت را خریداری کنند. می توان گفت که از این نما می توان در جنوبی ترین تا شمالی ترین مناطق استفاده کرد زیرا در رطوبت و سرما بسیار مقاوم نیز هستند.

فروش بدون واسطه نمای فریم لس

تفاوت نمای فریم لس با نمای کرتین وال

تفاوت نمای فریم لس با نمای کرتین والتفاوت های بسیاری این محصولات به خود اختصاص داده اند که بارز ترین تفاوت آن را می توان در کیفیت دانست زیرا طرح های آن ها نیز بسیار متفاوت می باشد. هم چنین نمای کرتین وال از شیشه بسیار با ضخامت و سنگینی برخوردار می باشد که می توان گفت که این شیشه ها در فرم آلومینیوم بسیار احساس سنگینی می کند و بالعکس نمای کریتن وال از شیشه سبک ولی مقاوم استفاده می کنند.

در دنیای امروزه نمای های بسیاری در جهان توسط طراحان برتر ارائه و عرضه شده است که افراد می توانند از این فریم لس ها برای زیبایی نمای ساختمان استفاده کنند. در واقع تبلیغ های بسیار مکرری توسط تولیدکنندگان در سایت ها و شبکه تلویزیونی صورت می گیرد که افراد را با این محصولات آشنا کند. هم چنین این محصولات در صادرات نقش مهمی را ایفا می کنند به طوری که تجار در کشور های مختلف وظیفه انتقال اجناس را بر عهده دارند که در واقع تجار ها پل ارتباطی در روابط بین الملل هستند.

قیمت اجرای نمای شیشه ای در حال حاضر بسیار متغیر می باشد به طوری که با نوسان ها شدید نیز همراه هستند.

هزینه اجرای نمای شیشه ای فریم لس

هزینه اجرای نمای شیشه ای فریم لسهزنیه اجرای نمای شیشه فریم لس به صورت نمایندگی به افراد بیان می شود زیرا افراد بسیاری در نمایندگی هستند که به توانند این نوع نما را نصب کنند. مهم ترین نکته ای  که بسیار قابل ذکر می باشد این است که این محصولات قبل از خرید به خریداران مشاوره رایگان داده می شود. هم چنین این محصولات بیش تر در ساختمان های اداری و تجاری دیده می شود. قیمت نمای شیشه ای فریم لس به عوامل های بسیاری بستگی دارد که می توان مهم ترین آن را نمایندگان فروش یا ویزیتور ها دانست زیرا در کاهش یا افزایش قیمت ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

این محصولات توسط ویزیتور ها به صورت عمده به مغازه ها و نمایندگی های فروش توزیع و پخش می شوند که در واقع این نوع نما در سراسر جهان قابل مشاهده می باشد. تفاوت فریم لس را می توان از روش های مختلف کسب اطلاعات نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

اجرای انواع نمای شیشه ای فریم لس با بهترین کیفیت

 امروزه پروفیل های با کیفیت فریم لس که امروزه یکی از پر کاربرد ترین ابزار در مصالح ساختمان سازی است، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. و اجرای نمای شیشه ا

دیدگاهتان را بنویسید