مرکز خرید و فروش انواع وان فریم لس
خانه / فريم لس / مجری برتر نمای شیشه ای فریم لس در کشور

مجری برتر نمای شیشه ای فریم لس در کشور

انسان از گذشته از چیز های مختلفی مثل سیمان، آجر، رنگ، سنگ و … برای نمای ساختمان و زیبایی بخشی به آن استفاده کرده است.نمای شیشه ای فریم لس از  پرکاربردترین و جدیدترین چیزهایی است که در نمای ساختمان استفاده می شود.برای نصب این نما پروفیلهایی آلومینیومی که لامل نام داد  را به دیوار های خارجی نصب کرده و بعد آنها را آب بندی و هوا گیری می کنیم و شیشه ها را توسط لقمه های آلومینیومی متحرک نصب خواهیم‌ کرد.

مجری برتر نمای شیشه ای فریم لس در کشور

از نمای شیشه ای فریم لس در کجا استفاده می شود؟

از نمای شیشه ای فریم لس در کجا استفاده می شود؟در بالا گفتیم‌ که شیشه ها به پروفیل های آلومینیومی وصل می شوند اما از بیرون ساختمان اثری از پروفیلها نیست و این باعث یک پارچه شدن نما و زیبایی هر چه تمام‌تر ان می شود.

این نما به علت زیبایی بی نظیرش ویژگی های

زیادی دارد که ما سعی داریم تعداد محدودی از آنها را بازگو کنیم

سطح یکنواخت نمای شیشه ای، تنوع در رنگ‌بندی قابها، نصب آن و بدون دردسر، عایق صوتی و حرارتی بعضی از انواع  آن، امکان‌ ایجاد انواع طرح های خلاقانه، مقاوم در برابر طوفانها و زلزله، امکان تعویض آسان شیشه های نمای فریم لس، ظرافت در طراحی نما، جدا بودن سازه نما از سازه اصلی ساختمان، آب بندی مناسب.

اینها تعدادی از ویژگیها و مزایای این نمای بی نظیر بود که گفتیم اما نمای فریم لس انواع مختلفی دارد و هر کدام کاربرد مختلفی دارند.

کاربرد فریم لس:

از فریم لس به علت زیبایی و قیمت ارزان و به صرفه بودن آن در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر نمای ساختمان که پنجره بزرگی در اختیار ما قرار می دهد و مناظر را بهتر می بینیم، در حصار دور استخر نیز کاربرد دارد که با محیط اطراف یکی شده و باعث نظم در محیط می شود‌. کاربرد دیگر این شیشه در درب حمامها به خاطر نگهداری آسان آن استفاده می شود اما اگر بخواهیم که داخل حمام دیده نشود می توانیم از نوع طرح دار آن استفاده کنیم و یا می توانیم از آن در نرده راه پله ها استفاده شود چون هم ارزان، مقاوم و زیبا تر هستند.

این‌ نما انواع مختلفی دارد که هر کدام‌ کاربرد خاص خود را دارد مثلا نوعU channel به علت پروفیل های ضعیف تر برای ساختمان های بلند مناسب نیست.

مرکز مجری انواع نمای شیشه ای فریم لس در کشور

مرکز مجری انواع نمای شیشه ای فریم لس در کشوراین‌ نما  نیز مانند هر نمای دیگری و هر حرفه دیگری نیاز به متخصص دارد.‌ مجری نمای فریم لس به علت ظرافت این نوع از نما باید تخصص خاصی داشته باشد که بتواند به زیبایی هر چه تمام تر آن را نصب کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

ارائه کننده اجرای نمای شیشه ای فریم لس

ما در بازار، شاهد تنوع بسیار بالایی از نمای شیشه ای فریم لس هستیم. شرکت های تولید کننده نمای شیشه ای نیز همواره در پی این هستند تا بهترین نمای شیشه ای خود را وا

دیدگاهتان را بنویسید