مرکز خرید و فروش انواع وان فریم لس
خانه / نمای شیشه ای ساختمان / فروش مستقیم نمای شیشه ای برای ساختمان

فروش مستقیم نمای شیشه ای برای ساختمان

امروزه یکی از دغدغه های مردم دیزاین منازل است. دیزاین منازل شاخه ها مختلفی دارد که یکی از آن ها نمای ساختمان است. ما برای این که نمای ساختمان خاص و ویژه ای داشته باشیم باید از ابزاری استفاده کنیم که نهایت کاربری را برای ما دارد، از این رو نمای شیشه ای ساختمان یکی از مهم ترین محصولاتی است که می تواند به زیبایی ظاهری ساختمان کمک شایانی کند. برخی نمای ساختمان را نشانه ای از هنر، برخی نشانه قدمت و برخی هم نشانه قدرت می دانند. قدمت نمای شیشه ای در ایران به سال های دور بر نمی گردد و چند سالی است که از این ظرفیت برای نمای ساختمان بهره می برند اما تاریخچه آن بر می گردد به قرن بیستم.

فروش مستقیم نمای شیشه ای برای ساختمان

منظور از نمای شیشه ای ساختمان چیست؟

منظور از نمای شیشه ای ساختمان چیست؟اگر بخواهیم تعریفی برای نمای شیشه ای ساختمان در نظر بگیریم باید بگوییم نمای شیشه ای دیزاینی است برای زیبا سازی فضای بیرون ساختمان که جلب توجه ویژه ای از بیرون خواهد داشت. 
نصب نمای شیشه ای دارای ۲۵ اصل می باشد که هر کدام از اصول به بعدی از کار اشاره دارند به عنوان مثال اصل اول می گوید اکثر نماهای شیشه ای به صورت قطعات طویل افقی و عمودی نصب می شوند و هیچ یک از قطعات خارج از محل کار متصل نمی شوند و تمامی قطعات می بایست بر سر پروژه به هم اتصال پیدا کنند.
همچنین دومین اصل به این موضوع اشاره دارد که اگر نمای شیشه ای یکپارچه باشد در کارخانه تولیدی ساخته و منتاژ می شود و نصب آن نیز در همان مکان انجام می پذیرد. 

قیمت نصب و اجرای نمای شیشه ای برای ساختمان

قیمت نصب و اجرای نمای شیشه ای برای ساختماندر دنیای امروز شاهد آن هستیم که مردم بهای زیادی را برای زیبا سازی منازل خود پرداخت می کنند و به جرات می توان گفت نمای ساختمان یکی از پر هزینه ترین و حساس ترین بخش های ساختمان است. نمای شیشه ای ساختمان به این دلیل از حساسیت بالایی برخوردار است که با کوچکترین اشتباه می توان خسارت های زیادی را برای صاحب پروژه به ارمغان آورد.
قیمت نمای شیشه ای در ایران بازه بزرگی دارد و شما بسته به توان مالی خود می توانید جنس ها و طرح های مختلف را اتخاب کنید. در نمای شیشه یک ویژگی که حتما در خرید باید به آن توجه کرد بحث مقاومت آن است، مقاومت نه فقط در برابر ضربات اشیا، بلکه مقاومت در برابر شرایط جوی و اختلاف دما های ممکن.
در پایان به شمایی که به دنبال یک دیزاین جذاب، زیبا و مقاوم هستید این نمای ظاهری منحصر به فرد را پیشنهاد می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

دیدگاهتان را بنویسید