مرکز خرید و فروش انواع وان فریم لس
خانه / پروفیل فریم لس / فروش مستقیم انواع پروفیل فریم لس به قیمت عمده

فروش مستقیم انواع پروفیل فریم لس به قیمت عمده

استفاده از شیشه که جز ٔ جدایی ناپذیر ساختمانها محسوب می شود از دیرباز به طور متداول در دنیای ساختمان صورت گرفته است، و  امروزه  قیمت فریم لس ها و انواع آنها توجه مشتریان را به خود جلب می کند ، که یکی از پرکاربردترینها در مصالح ساختمان سازی است.

فروش مستقیم انواع پروفیل فریم لس به قیمت عمده

پروفیل فریم لس چه مزایایی دارد؟

پروفیل فریم لس چه مزایایی دارد؟کار برد شیشه به عنوان یک متریال نما ، ابتدا در برجها و ساختمان های مرتفع صورت گرفت . بعدها از خانواده نما های آلومینیومی نوعی فریم به بازار عرضه شد که به خاطر کمتر دیده شدن آن به فریم لس (frameless)

مشهور شد .در طراحی اولیه و زیر ساخت آن و از مزایای فریم لس ؛استفاده از شیشه های ۲ یا ۳ جداره است ( معمولاً یک لایه شیشه ۴ میل و یک لایه شیشه ۶ میل سکوریت شده ) که  یک عایق صوتی و عایق حرارتی با کیفیت را ارائه می دهد. 

همچنین علاوه بر زیبایی های چشم نواز در نمای ساختمان استفاده از حد اکثر روشنایی و نور را فراهم می آورد.

از جمله مزایای فریم لس زیر سازه ی فلزی آن است که اجازه  می دهد هر زمان فریم ، دچار شکستگی شد به صورت جداگانه ترمیم یا تعمیر شود.

 مزیت های دیگر یک فریم لس با کیفیت ایجاد سطح بصری یک نواخت شیشه ای ، بهینه سازی در مصرف انرژی و نیز کنترل دمای محیط ،

عدم محدودیت رنگ های فریم ، نصب آسان شیشه ، با کیفیت تر بودن آن نسبت به پروفیل های قبلی که از مواد بازیافتی تولید می شدند  و کم بودن قیمت آن است.

خرید عمده پروفیل های فریم لس با کیفیت

خرید عمده پروفیل های فریم لس با کیفیتقیمت فریم لس اکثرا وابسته به چگونگی  نوع تعیین مصرف کننده ها دارد ،این که چه نوع  شیشه ، با چه اندازه و ابعادی مورد نظرشان است  ؛ چرا که هر چقدر ابعاد آن بزرگتر باشد ، قیمت آن نیز  بیشتر می شود .

نوع شیشه از لحاظ ساده یا معمولی بودن ، دو جداره ، چند جداره  و ضخامت آن ، نوع شبکه بندی و مجهز بودن یا نبودن به هوا بند نیز در خرید و قیمت فریم لس با کیفیت مؤثر است .

 نصب فریم لس ها  که نیازی به داربست ندارند و ساده تر دیگر پروفیل های آلومینیومی نصب می شوند در خرید آن  نقش پر رنگی را ایفا می کند.

فریم لس ها در شهر های بزرگ مثل تهران ، اصفهان و شهرهایی که ساختمان های مرتفع دارند عمدتاً به فروش می رسند ، و بازرگانی های زیادی این محصول را برای عرضه به مشتریان خود دارند.

عمده فروش فریم آلومینیومی و فریم لس های باکیفیت ؛ طبیعتاً مراکز ساختمانی و تامین ساختمانی هستند ؛ و مشتریان می توانند از دو طریق برای خرید عمده پروفیل های فریم لس با کیفیت به آنها مراجعه کنند :

_خرید حضوری که با مراجعه ی مشتری به فروشگاه های مربوطه صورت می گیرد .

_خرید غیر حضوری و  از طریق مراجعه به فروشگاه های اینترنتی. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

قیمت پروفیل فرم لس برای ساختمان

قیمت پروفیل فرم لس ساختمان با توجه به جنس و کیفیت آن مشخص می شود. قیمت این فرم لس ها ثابت نبوده و دارای نموداری پرنوسان می باشد و در طول سال دچار تغییراتی خواهد

دیدگاهتان را بنویسید